Cenová ponukainfo@nabytokholik.sk+421 908 059 154

Kuchyne

Chcete kuchyňu v industriálnom, rustikálnom alebo hoci aj v obľúbenom retro štýle? Pre nášho interiérového dizajnéra neexistujú prekážky. Spoločnými silami vytvoríme kuchyňu na mieru, ktorá bude dlhodobo „in“ a praktická. Pri návrhu využijeme každý centimeter.

Snaha o čo najlepšie zužitkovanie priestoru kuchyne je dlhodobá a okrem iného sa prejavila aj vytváraním atypických skriniek, alebo skriniek s novým dispozičným riešením, ktoré prináša viac úložného priestoru.


Projekty našich kuchýň

Pomôžeme Vám vytvoriť dokonalú kuchyňu, v ktorej bude varenie radosťou. V spolupráci s Vami definujeme Váš štýl a potreby, vytvoríme pre Vás a Vašu rodinu ten správny priestor a následne ho vybavíme kvalitným nábytkom - a to všetko za cenu, ktorá vyhovuje Vášmu rozpočtu. Kuchyňa je srdcom domova a my preto s potešením ponúkame kuchyne na mieru. Pojem kuchyňa na mieru znamená, že vy sa neprispôsobujete svojej kuchyni, ale kuchyňa sa prispôsobuje Vám, a to až do posledného milimetra. Pri kuchyniach na mieru máte možnosť realizovať svoje predstavy bez akýchkoľvek obmedzení.

Mám záujem